Noaptea Albă a Galeriilor, prima editie la Rm. Valcea

In cadrul Programului National – Noaptea Albă a Galeriilor, la sfarsitul saptamanii trecute au avut loc mai multe vernisaje organizate de Filiala Rm. Vâlcea a Uniunii Artiștilor Plastici din România, în parteneriat cu Primăria Municipiului Râmnicu Vâlcea.